Nauczycielka Szkoły Podstawowej Nr 6 w Trzebini, pani Magdalena Staroń zdobyła I miejsce w powiecie chrzanowskim i tytuł "Nauczyciela na Medal 2018"" w kategorii nauczyciel klas IV - VIII i gimnazjum.

saton 17.12.2018

Medal i nagrodę nauczycielka odebrała na uroczystej gali w dniu 29.11.2018 r., która miała miejsce w gmachu Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie. Zwyciężczyni plebiscytu Gazety Krakowskiej i Dziennika Polskiego organizowanego pod patronatem Marszałka woj. małopolskiego oraz Rektora Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie otrzymała voucher, uprawniający do odbioru wejściówek dla jednej klasy szkolnej, na pokaz filmu w technologii 3D o historii Krakowa, do którego tekst napisał Leszek Mazan. 

Gratulujemy serdecznie. Jesteśmy dumni, że mamy w swoim gronie tak lubianą i cenioną zarówno przez uczniów jak i rodziców nauczycielkę, bo to właśnie ilość głosów oddanych przez uczniów, rodziców i sympatyków, na Panią Staroń zdecydowała o jej zwycięstwie nad pozostałymi, zgłoszonymi do plebiscytu nauczycielami z innych szkół powiatu chrzanowskiego. Brawo. Wiemy, że na naszych uczniów i ich rodziców można liczyć - Dyrekcja i Nauczyciele SP6 w Trzebini.

Informacja nadesłana przez SP nr 6