W  środę 3 kwietnia 2019 r. w Niepublicznym Przedszkolu Chmurkowe Opowieści w Trzebini odbył się V Gminny Konkurs Piosenki Anglojęzycznej dla Przedszkolaków „Let's sing”.

konkurs ang przedszk3.20192

Konkurs wyjątkowy ze względu na stopień trudności, który wymaga od uczestników nie tylko umiejętności śpiewania, ale także znajomości języka angielskiego. Okazuje się, że w naszej gminie sporo dzieci może pochwalić się tymi talentami. Spośród uczestników reprezentujących prawie wszystkie trzebińskie przedszkola zostali wyłonieni laureaci w kategorii 3-4 latków, 5 latków oraz 6 latków.

konkurs ang przedszk3.20194

Jury postanowiło także przyznać wyróżnienia.  W piątek 5 kwietnia odbył się Koncert Finałowy, podczas którego zostały ogłoszone wyniki. Laureaci raz jeszcze zaprezentowali swoje zwycięskie utwory przed publicznością, która nie szczędziła braw. Te dzieci, którym nie udało się zająć miejsca na podium, otrzymały nagrody pocieszenia w postaci materiałów promocyjnych przekazanych przez Urząd Miasta w Trzebini. Organizatorzy składają serdeczne podziękowania za pomoc w organizacji przedsięwzięcia oraz dla wszystkich przybyłych gości, rodziców, dzieci i nauczycieli.

konkurs ang przedszk3.20191
Informacja przekazana przez panią Marzenę Majewską