Drużyna Odysei Umysłu z klasy 2 a, pod okiem trenera Magdaleny Rejdych i przy wsparciu Izabeli Wodnickiej wywalczyła awans do Ogólnopolskiego Finału Odysei Umysłu, który ma się odbyć w kwietniu w Gdyni.

sp3 copy

Uczniowie SP nr 3

Nasi młodzi Odyseusze: Amelka Hubicka, Artur Kaleta, Amelka Kawa, Dominika Kućmierczyk, Zuzia Kumala, Adam Sałabun i Jasiu Rojek rywalizowali z drużynami z województwa małopolskiego, śląskiego i podkarpackiego, w I grupie wiekowej (do 12 roku życia).

W Gdyni Drużyna ma stanąć w szranki w zaciekłej walce o udział w Światowym Finale Odysei Umysłu w Iowa State University w Ames w USA.
Szkoła Podstawowa nr 3 jest jedyną placówką w powiecie chrzanowskim, która z sukcesami, od roku 2010, rozwija wyobraźnię i kreatywność dzieci w ramach zajęć Odysei Umysłu.

- Ogromne gratulacje i podziękowania należą się również rodzicom Odyseuszy: za cierpliwość i ogromne wsparcie podczas przygotowań do konkursu. Pragniemy również podziękować Radzie Rodziców, która w całości sfinansowała transport do Katowic – podkreśla Dyrekcja placówki.

(zew)

sp3a