Veolia Południe zaprasza do udziału w bezpłatnych zajęciach edukacyjnych pod nazwą „Powietrzna Akademia”, organizowanych przez Veolia term wspólnie z Airly.

Plakat zachęcający do udziału w zajęciach "Powietrznej Akademii"Jak podkreślają organizatorzy, ten szczególny czas, w którym żyjemy, nie powinien przeszkadzać w podejmowaniu ważnych tematów, takich jak uwrażliwienie na kwestie ochrony środowiska i edukację w zakresie eko pozytywnych działań. Wychodząc naprzeciw tej potrzebie i starając się dostosować do wyjątkowych warunków, w jakich funkcjonują szkoły, Veolia term wspólnie z Airly, przygotowały dla nauczycieli i uczniów szkół podstawowych ciekawe lekcje prowadzone w formule online, realizowane w ramach „Powietrznej Akademii”.

Lekcje prowadzone będą przez edukatorów w lekkiej i atrakcyjnej dla uczniów konwencji. Zaprezentowane zostaną ciekawe doświadczenia chemiczne, wyjaśniające w przystępny sposób jakie są powody zanieczyszczenia powietrza, jak powstaje smog i jaki ma wpływ na zdrowie, jakie są ekologiczne źródła energii, co to jest energia odnawialna, co robić aby oszczędzać energię itp.

Zapraszamy zainteresowane klasy, nauczycieli i ich uczniów do wcześniejszej rejestracji na Lekcje Powietrznej Akademii poprzez poniższe linki:

17 listopada 2020 roku (wtorek), godz. 10:00 Link do rejestracji udziału w zajęciach 

24 listopada 2020 roku (wtorek), godz. 10:00 Link do rejestracji udziału w zajęciach

01 grudnia 2020 roku (wtorek), godz. 10:00 Link do rejestracji udziału w zajęciach

04 grudnia 2020 roku (piątek), godz. 10:00 Link do rejestracji udziału w zajęciach

Jak zarejestrować się w celu uczestniczenia w bezpłatnej lekcję online?

Powietrzna Akademia to lekcje online na platformie ClickMeeting. Każda lekcja trwa około 45 min. Aby zarejestrować udział w Powietrznej Akademii, wystarczy kliknąć w Link do rejesreacji udziału w zajęciach, a następnie wypełnić krótki formularz rejestracyjny dostępny na stronie i potwierdzić rejestrację klikając REJESTRUJ. W wiadomości zwrotnej, wysłanej na podany adres mailowy, znajdzie się instrukcja oraz odnośniki do zajęć edukacyjnych.

UWAGA: Jest możliwość, aby jeden nauczyciel zarejestrował się na siebie i po otrzymaniu mailem linka aktywacyjnego będzie mógł rozesłać go uczniom klasy.

(Veolia Południe sp. z o.o.)