Niepubliczne Przedszkole Artystyczno-Językowe „Błękitna Laguna” w Trzebini rozpoczęło dziesiąty rok działalności. Z tej okazji we wtorek wyprawiło urodziny. Był tort, życzenia, występy artystyczne dzieci, a także pasowanie na przedszkolaka najmłodszych uczestników zajęć.

Występ przedszkolaków

Niepubliczne Przedszkole Artystyczno-Językowe "Błękitna Laguna" świętuje jubileusz 10-lecia działaności

- „Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat" to motto jubileuszowego roku szkolnego w naszym przedszkolu. Nie byłoby tej placówki, gdyby nie wielu wspaniałych ludzi – mówiła podczas uroczystości Magdalena Hajdus-Kawala, dyrektor przedszkola.

Dziękowała za zaangażowanie kadrze i rodzicom dzieci, a także osobom, które przyczyniły się do rozwoju placówki. Specjalne podziękowania odebrali m.in. Ryszarda Jopek, która na początku działalności placówki pełniła obowiązki dyrektora "Błękitnej Laguny", Jolancie i Krzysztofowi Różowskim z Fundacji Małopolski Uniwersytet dla Dzieci, Marcie Sikorze, dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Trzebini, Chrzanowskiej Izbie Gospodarczej i władzom samorządowym Trzebini, na wsparcie których może liczyć.

- Dziękujemy za nieustanny rozwój Państwa placówki w zakresie opieki, edukacji i wychowania dzieci. Mamy nadzieję, że swoją wiedzą i doświadczeniem nadal będziecie wspierać młodych trzebinian – podczas uroczystości głos zabrali Jarosław Okoczuk, Burmistrz Trzebini oraz Waldemar Wszołek, przewodniczący Rady Miasta w Trzebini, życząc przedszkolu powodzenia w podejmowaniu nowych wyzwań oraz realizacji zamierzeń i planów.