Degustacja wigilijnych potraw, wspólne kolędowanie, świąteczna loteria, warsztaty bożonarodzeniowe – między innymi te atrakcje czekają na mieszkańców, którzy wezmą udział w dorocznej Wigilii na Rynku w Trzebini.

plakat wigilia na Rynku
Spotkanie rozpocznie się w najbliższą sobotę 16 grudnia o godz. 14.00. Serdecznie zapraszamy. Będzie okazja do rozmów, kolędowania, złożenia sobie życzeń.

Tradycyjnie podczas spotkania zorganizowana zostanie świąteczna loteria. Koszt jednego losu to jedyne 5 zł. W tym roku do wygrania m.in. telewizor, robot sprzątający, kuchenka mikrofalowa, sokowirówka, express do kawy, przenośne kuchenki gazowe, vouchery oraz wiele innych cennych fantów.

Zachęcamy do udziału w loterii i kupowania losów. Dochód z ich sprzedaży zostanie przekazany na rzecz 14-letniej Antosi z osiedla Widokowego, chorującej na Zespół Edwardsa-nieuleczalną chorobę genetyczną, która manifestuje się wadą serca, zaburzeniami psychoruchowymi i neurologicznymi oraz obniżoną odpornością.

Po spotkaniu wigilijnym na Rynku zapraszamy wszystkich do Bazyliki Mniejszej na koncert „Pierwsza Gwiazdka nad Trzebinią”. Początek godz. 19.00.