To kolejne wydanie informatora, w którym mieszkańcy znajdą ofertę koncertów, spektakli, ciekawych spotkań, imprez sportowych, festynów czy wystaw organizowanych przez Gminę Trzebinia.

Okładka informatora IMPREZY 2019

 

- Nasza gmina słynie w całym regionie z wyjątkowej oferty kulturalno-rekreacyjnej i sportowej. Imponująca liczba wydarzeń, ich szerokie spektrum tematyczne oraz wysoka jakość oferty przyciągają mieszkańców i gości spoza gminy. Większość imprez, takich jak biegi lub rajdy rowerowe, ma charakter cykliczny i jest dobrze znana mieszkańcom oraz odwiedzającym naszą gminę gościom, którym do wcześniejszego zaplanowania udziału przyda się znajomość dokładnego terminu wydarzenia. W informatorze o każdej porze roku każdy znajdzie coś dla siebie - zapowiada Burmistrz Trzebini Jarosław Okoczuk. Dodaje też, że publikację można pobrać w wersji elektronicznej ze stron internetowych Gminy Trzebinia oraz Trzebińskiego Centrum Kultury.

 

Kalendarz został wydany w formie broszury A5, w nakładzie 27 tys. egzemplarzy, dostępny będzie jako dodatek do wydania Tygodnika "Przełom" z 19. grudnia 2018 r., a na początku nowego roku zostanie rozdystrybuowany przez Pocztę Polską do ponad 11,5 tys. gospodarstw domowych w Trzebini. Dodatkowo dostępny będzie także w Urzędzie Miasta i gminnych instytucjach.

 

Koordynatorami wydarzeń z informatora są: gminna instytucja - Trzebińskie Centrum Kultury, we współpracy z innymi jednostkami i organizacjami pozarządowymi oraz obchodząca w przyszłym roku jubileusz 70-lecia działalności Miejska Biblioteka Publiczna im. Adama Asnyka.

 

Informator został opracowany przez pracowników Trzebińskiego Centrum Kultury i Referatu Promocji i Współpracy z Zagranicą Urzędu Miasta w Trzebini.