Burmistrz Miasta Trzebinia przedłuża termin składadnia podań do 1.06.2018 r. na kierownika wakacyjnego wyjazdu organizowanego w ramach wymiany młodzieży między gminami Trzebinia i Billy-Montigny we Francji.

 

Ogłaszamy nabór na kolonię w 2018 r.

Burmistrz Miasta Trzebini
ogłasza nabór na kierownika wyjazdu wakacyjnego
w ramach współpracy między Gminą Trzebinia a Billy-Montigny we Francji.

Planowany termin wyjazdu 28.07. – 10.08.2018 r. (Urząd Miasta w Trzebini zastrzega możliwość dokonania zmiany terminu wyjazdu w zależności od uzgodnień ze stroną francuską).

Urząd Miasta w Trzebini poszukuje osoby do pełnienia funkcji kierownika wypoczynku, spełniającej wymogi „Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 5 kwietnia 2016 r. w sprawie warunków jakie muszą spełniać organizatorzy wypoczynku dla dzieci i młodzieży szkolnej, a także zasad jego organizowania i nadzorowania” (Dz.U. 2016 poz. 452 z późn. zm.) mile widziana znajomość języka francuskiego.

Podania wraz z dokumentacją uprawnień i oświadczeniem dot. przetwarzania danych osobowych należy składać na dzienniku podawczym Urzędu Miasta w Trzebini w terminie

do 1 czerwca 2018 r. 

Informacji udziela: Referat Promocji i Współpracy z Zagranicą Urzędu Miasta w Trzebini, tel. /32/ 61 10 204, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. - w godzinach pracy Urzędu.

 

O podjęciu ostatecznej decyzji w sprawie zakwalifikowania na wyjazd zainteresowani zostaną poinformowani pisemnie.

 

Formularz dot. danych osobowych