Po raz drugi Miejski Zarząd Nieruchomości Spółka z o.o., którego jedynym udziałowcem jest Gmina Trzebinia, znalazł się w gronie firm wyróżnionych prestiżowym Certyfikatem „Solidna Firma 2018”. Wyniki ogłoszono podczas uroczystej gali w Warszawie.

MZN solidna03.2019r2

 

Aby otrzymać status „Solidnej Firmy” należy przejść trzyetapowy proces certyfikacji. – W czasach dużej konkurencji na rynku zarządzania nieruchomościami niezależne certyfikaty podkreślające naszą solidność, rzetelność prowadzonych rozliczeń oraz otwartość na potrzeby klientów są bardzo ważne. Dzięki certyfikacji nasi dotychczasowi i nowi klienci wiedzą, że mają do czynienia z wiarygodnym i sprawnym partnerem, a zespół Miejskiego Zarządu Nieruchomości daje gwarancję najwyższej jakości obsługi. Wyróżnienie to zasługa ciężkiej, codziennej pracy naszych pracowników – cieszy się Wiesław Pałubski, prezes trzebińskiej spółki.

MZN solidna03.2019r3

Przypomnijmy, że Miejski Zarząd Nieruchomości administruje ponad 120 nieruchomościami na terenie gminy Trzebinia. Spółka opiekuje się również gminnymi cmentarzami, a wśród mieszkańców kojarzona jest głównie jako właściciel popularnej marki Aqua Planet – Krytej Pływalni w Trzebini.

 0622

Laureatami programu „Solidna Firma” są przedsiębiorstwa, które pozytywnie przeszły wieloetapowy proces oceny polegający m.in. na przedstawieniu referencji od partnerów i zaświadczeń z Urzędu Skarbowego oraz Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, weryfikacji zgłoszenia przez specjalną komisję oraz wizytacji ekspertów gospodarczych tworzących Kolegium Regionalne. Firmy, które przejdą sito weryfikacji, otrzymują certyfikat podczas uroczystej gali w Warszawie.

To nie jedyne wyróżnienie, które otrzymała trzebińska spółka. Od kilku lat MZN wyróżniany jest prestiżowymi branżowymi certyfikatami, wśród których można znaleźć m.in. tytuły „Zarządcy Roku 2017” w kategorii zarządzania obiektami publicznymi czy „Firmy Godnej Zaufania” przyznanymi w latach 2016 i 2017.