Urząd Miasta w Trzebini przygotowuje wniosek o dofinansowanie działań, które mają odpowiadać na potrzeby mieszkańców. Stąd prośba o wypełnienie krótkiej, anonimowej ankiety. Jej wyniki pomogą w opracowaniu dokumentacji.

ankieta

Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju ogłosiło nabór wniosków w ramach programu „Rozwój Lokalny”.  Spośród 255 polskich gmin, posiadających status miasta i mogących uczestniczyć w projekcie, 15 otrzyma dofinansowanie do 10 mln euro na realizację kompleksowych działań rozwojowych. Będą to inwestycje, jak również tzw. działania miękkie, między innymi szkolenia, zakup wyposażenia czy działania prospołeczne, zwiększające jakość życia mieszkańców.

Przygotowywany przez Urząd Miasta w Trzebini wniosek powinien odzwierciedlać lokalną specyfikę i wychodzić naprzeciw lokalnym potrzebom. Dlatego zwracamy się do Państwa z prośbą o wypełnienie krótkiej, anonimowej ankiety, której wyniki posłużą do przygotowania wysokiej jakości dokumentacji do konkursu.

Ankieta znajduje się w poniższym linku:

Ankieta - Program Rozwój Lokalny dla Trzebini

Na wypełnione ankiety czekamy do niedzieli, 14 lipca, do północy. Z góry dziękujemy za pomoc, Państwa czas i zaangażowanie.