Rozpoczął się remont części budynku Urzędu Miasta przy ul. Marszałka Piłsudskiego 14 w Trzebini. Roboty potrwają do połowy października. W tym czasie burmistrz i pozostali urzędnicy pracują normalnie.

remont um1

 Trwa remont części budynku Urzędu Miasta w Trzebini

Remont obejmie gabinety burmistrza Trzebini i jego zastępców, sekretariat, Dziennik Podawczy, Urząd Stanu Cywilnego, w tym Referat Ewidencji Ludności i Dowodów Osobistych, ponadto klatkę schodową. Jest zasadny. Pomieszczenia nie były remontowane od przeszło piętnastu lat.

 

Na czas prowadzenia robót część urzędników przyjmuje w innych pokojach. Dziennik Podawczy przeniesiono do pokoju nr 10 (na parterze budynku). Z kolei gabinet Jarosława Okoczuka, Burmistrza Miasta Trzebini oraz sekretariat mieszczą się aktualnie na drugim piętrze w pokoju nr 30. Mirosław Cholewa, zastępca burmistrza Trzebini, przyjmuje w pokoju nr 27, zaś drugi zastępca Anita Lipnicka w pokoju nr 28. Telefony kontaktowe pozostają bez zmian.

remont um

Na czas prowadzenia robót Dziennik Podawczy przeniesiono do pokoju nr 10

Remont potrwa do połowy października. Część prac, między innymi remont gabinetów burmistrza i jego zastępców, ma się zakończyć wcześniej (do 30 września). Prace zlecono wyłonionemu w przetargu Przedsiębiorstwu Budowlanemu Altex sp. z o. o. z Krakowa. Koszt robót wynosi 379 400 zł.

 

Za utrudnienia na czas remontu przepraszamy.