Gotowy jest wstępny projekt programu współpracy Gminy Trzebinia z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2020 rok. Można już zgłaszać do niego swoje opinie i wnioski.

wazna informacja
Na zgłaszanie uwag i wniosków do projektu programu jest czas do 3 października. Można to robić na piśmie w Urzędzie Miasta w Trzebini ul. Piłsudskiego 14, 32-540 Trzebinia lub za pośrednictwem poczty elektronicznej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Uwagi i wnioski można przedstawić również na dorocznym spotkaniu z organizacjami pozarządowymi. Odbędzie się ono 25 września 2019 r. o godz. 15.00 w Dworze Zieleniewskich w Trzebini. Do udziału w nim zapraszamy wszystkich zainteresowanych. 

Za przygotowanie projektu odpowiedzialny jest Wydział Polityki Społecznej, Sportu i Turystyki – Referat Sportu, Turystyki i Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi Urzędu Miasta w Trzebini, ul. Narutowicza 10, I piętro, pok. nr 1, tel. 32-7111-051, 32-7111-059.

Z projketem programu współpracy Gminy Trzebinia z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego można się zaposnać tutaj