Zuchy z Hufca ZHP Trzebini wzięły udział w Biwaku Mikołajkowym w Szkole Podstawowej nr 8 w Trzebini. Czasu na nudę nie było.

hufiec copy

W dwudniowym biwaku wzięły udział dzieci z 5 GZ „Przyjaciele Kubusia Puchatka”, 3 GZ ,,Smerfy”, 8 GZ „Leśne Ludki”, a także działających w ramach Małopolskiej Sieci Świetlic Podwórkowych: 1 GZ „Krasnale” oraz 4 GZ "Łowcy Chmur". Nie zabrakło tam również zaprzyjaźnionych drużyn: próbnej drużyny harcerskiej "Przygodnicy" oraz 3 DSH „Adventure”.

Zuchy wzięły udział w grze terenowej, lepiły bałwanki ze sztucznego śniegu, a także uczestniczyły w warsztatach teatralnych. W sobotę odbył się teatrzyk „Lampa Aladyna”, za który bardzo dziękujemy. Wszyscy ze zniecierpliwieniem czekali na głównego gościa w tym dniu. Zuchy były bardzo grzeczne w minionym roku, dlatego odwiedził je święty Mikołaj z prezentami!

hufiec2Świetna zabawa, pląsy i harce umilały nam czas. Pożegnaliśmy i podziękowaliśmy również druhowi namiestnikowi phm. Andrzejowi Wąskowi, który przekazał namiestnictwo w dobre ręce pwd. Agnieszce Czaplińskiej. 

Bardzo dziękujemy dyrekcji Szkoły Podstawowej nr 8 w Trzebini za możliwość zorganizowania w niej biwaku.

hufiec3
Zespół Promocji i Informacji Hufca ZHP Trzebinia