Postanowiliśmy o przedłużeniu terminu przyjmowania zgłoszeń do konkursu Trzebińska Gala Talentów. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do składania wniosków. Czekamy do piątku, 6 marca.

Gala copy

Jarosław Okoczuk, Burmistrz Miasta Trzebini, postanowił uhonorować osoby, instytucje oraz firmy, wyróżniające się na trzebińskiej arenie sportowej, edukacyjnej i kulturalnej, i wyszedł z inicjatywą organizacji Trzebińskiej Gali Talentów. Będzie to okazja do nagrodzenia i podziękowania tym najlepszym.

W ramach Trzebińskiej Gali Talentów przeprowadzony zostanie konkurs w kategoriach:

1) Sport:
- Sportowiec roku,
- Trener roku,
- Sponsor,
- Ambasador sportu.

2) Edukacja:
- Szkoła roku,
- Przedszkole roku,
- Nauczyciel roku,
- Uczeń roku.

3) Kultura:
- Artysta roku,
- Zespół roku,
- Instruktor roku,
- Mecenas kultury.

Warunkiem udziału w konkursie jest złożenie w terminie do 6 marca tego roku formularza zgłoszeniowego wraz z oświadczeniem kandydata i dostarczenie go na Dziennik Podawczy Urzędu Miasta w Trzebini ul. Marszałka Piłsudskiego 14 lub ul. Narutowicza 10 w godzinach pracy Urzędu.

Kandydatów do konkursu mogą zgłaszać instytucje, organizacje pozarządowe i inne osoby prawne. Do konkursu może zostać zgłoszona osoba, będąca mieszkańcem Gminy Trzebinia lub działająca na terenie Gminy Trzebinia oraz instytucja/osoba prawna/firma, mająca swoją siedzibę na terenie Gminy Trzebinia.
Trzebińska Gala Talentów odbędzie się 19 marca bieżącego roku, godz. 18.00 w Domu Kultury "Sokół" w Trzebini.

Więcej informacji o Trzebińskiej Gali Talentów TUTAJ