Kubki termiczne, power banki, notesy, chusty i kominy dla biegaczy, ręczniki sportowe, opaski silikonowe, długopisy, etui na karty kredytowe, zamykane saszetki sportowe na telefon, rowerowe uchwyty na komórkę, breloczki silikonowe – to tylko część gadżetów promocyjnych Trzebini, przygotowanych dla Was w tym roku. Możecie je otrzymać, biorąc udział w wydarzeniach organizowanych w naszej gminie.

 

 gadzet

Wybrane gadżety promocyjne gminy Trzebinia

- Zachęcam do udziału w imprezach biegowych, rowerowych czy kulturalnych, jakie przez cały rok odbywają się w naszej gminie. Zapewniamy nie tylko dobrą zabawę i moc wrażeń. Przygotowaliśmy również atrakcyjne upominki z logo „Trzebinia w sercu” czy nazwą naszego miasta – mówi burmistrz Jarosław Okoczuk.

Okazją do otrzymania upominku będzie zaplanowana na 19 kwietnia impreza biegowa Puszcza Run. Na biegaczy czekają m.in. chusty do biegania, kominy, opaski odblaskowe czy sportowe ręczniki. Więcej informacji o imprezie TUTAJ.