Z uwagi na wyjątkową sytuację i konieczność zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa Jarosław Okoczuk, Burmistrz Miasta Trzebini, podjął decyzję o przesunięciu terminu Trzebińskiej Gali Talentów.

Gala

Impreza planowana była w czwartek, 19 marca, w Domu Kultury „Sokół” w Trzebini. Została jednak odwołana. Odbędzie się w innym terminie.

- Sytuacja związana z zagrożeniem koronawirusem jest bardzo dynamiczna. Bezpieczeństwo mieszkańców jest teraz najważniejsze, stąd decyzja o przesunięciu terminu Gali. Apeluję też do wszystkich innych osób, by odwoływali i nie organizowali na terenie gminy wydarzeń społecznych, kulturalnych, sportowych i innych, podczas których gromadzą się ludzie – mówi Jarosław Okoczuk.

O nowym terminie Trzebińskiej Gali Talentów wszystkich zainteresowanych udziałem w wydarzeniu powiadomimy z wyprzedzeniem. Wtedy też Burmistrz uhonoruje osoby, instytucje oraz firmy, wyróżniające się na trzebińskiej arenie sportowej, edukacyjnej i kulturalnej. Liczymy na zrozumienie zaistniałej sytuacji.