Przypominamy, że w związku ze wzrostem zakażeń koronawirusem, zmieniły się zasady obsługi Klientów w Urzędzie Miasta w Trzebini.

Budynek UM

Zmianiają się zasady obsługi mieszkańców w Urzędzie Miasta w Trzebini

Interesantom zaleca się kontakt telefoniczny lub mailowy z urzędem, bądź też przesłanie korespondencji tradycyjnie pocztą.

Osobisty kontakt z pracownikami poszczególnych wydziałów jest możliwy wyłącznie w szczególnie uzasadnionych przypadkach oraz po uprzednim uzgodnieniu telefonicznym lub mailowym.

W przypadku konieczności wizyty w Urzędzie Miasta w Trzebini, wejście do Urzędu dla Klientów otwarte jest w głównej siedzibie przy ul. Marszałka Piłsudskiego 14. W przypadku konieczności wizyty w budynkach Urzędu przy ul. Narutowicza 10 lub Rynek 18, należy to z wyprzedzeniem uzgodnić telefonicznie lub mailowo z wydziałem merytorycznym. Każde wejście interesanta do Urzędu Miasta w Trzebini jest odnotowywane w rejestrze osób przychodzących.

Zasady obowiązujące w przypadku konieczności wizyty osobistej w Urzędzie Miasta w Trzebini:

 • Bezpośrednia obsługa Klientów realizowana zgodnie z zasadą: jeden Klient na jedno stanowisko obsługi. Regulacje nie dotyczą obsługi:
  ‐ osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności, osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności, osoby z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego lub osoby, która ze względu na stan zdrowia nie może poruszać się samodzielnie;
  ‐ osoby o ograniczonej możliwości prowadzenia własnych spraw w urzędzie;
  ‐ osoby wymagającej pomocy tłumacza;
  - dziecka do 13. roku życia.
 • interesanci przebywający w budynkach Urzędu Miasta mają obowiązek zakrywania ust i nosa przy pomocy odzieży lub jej części, maski, maseczki albo przyłbicy,
 • po wejściu do budynku Urzędu należy zdezynfekować ręce,
 • do Urzędu wpuszczane są tylko osoby, których temperatura ciała nie przekracza 37,5°C.

Do dyspozycji Klientów pozostają adresy i numery ogólne do Urzędu:

adres: ul. Marszałka Piłsudskiego 14

32-540 Trzebinia

ePUAP: /o016h2whpo/skrytka  

adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel.: 32 61 21 227

Dane kontaktowe do poszczególnych wydziałow dostępne są pod tym linkiem: https://trzebinia.pl/administracja-miasto-i-gmina/administracja/struktura-urzedu-adresy-i-telefony

Pisma kierowane do Urzędu można składać również w urnie zlokalizowanej w budynku przy ul. Marszałka Piłsudskiego 14.

- Wszystkich proszę o uszanowanie wprowadzonych zasad i ograniczenie do niezbędnego minimum osobistych wizyt w Urzędzie. Zmiany wprowadzam w trosce o zdrowie Klientów, jak i osób pracujących w trzebińskim magistracie – apeluje Jarosław Okoczuk Burmistrz Miasta Trzebini.