Do 31 sierpnia został wydłużony termin konsultacji, dotyczących funkcjonowania Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Trzebini i jego lokalizacji w przyszłości. Zachęcamy wszystkich mieszkańców do wzięcia w nich udziału i wypełnienia ankiety. Zajmuje to tylko kilka minut.

 

konsultacje

Termin konsultacji został wydłużony z uwagi na okres urlopowy. Część mieszkańców przebywa poza terenem gminy. Tymczasem zależy nam, by jak najwięcej osób dowiedziało się o ankiecie i ją wypełniło.

Z inicjatywą przeprowadzenia konsultacji wyszedł Jarosław Okoczuk Burmistrz, Miasta Trzebini. Chce poznać opinię mieszkańców na temat funkcjonowania PSZOK.

- Chcemy zdobyć wiedzę o sposobach korzystania z PSZOK oraz pozyskać informacje, które ułatwią w przyszłości podejmowanie mi, radnym oraz Związkowi Międzygminnemu „Gospodarka Komunalna” decyzji dotyczących punktu – mówi burmistrz Jarosław Okoczuk.

Aby wziąć udział w ankiecie wystarczy uproszczona rejestracja na platformie konsultacje.gminatrzebinia.pl/.

Jej wypełnienie zajmuje tylko kilka minut. Po jej zakończeniu i zbiorczym opracowaniu, wyniki zaprezentujemy na stronie internetowej gminy trzebinia.pl/ oraz facebook.com/TrzebiniaGmina/!