Trwają prace związane z opracowaniem rocznego programu współpracy Gminy Trzebinia z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego, który będzie obowiązywał w 2021 r.

wazna informacja
Gotowy jest projekt programu. Przedkładamy go do konsultacji celem zebrania uwag i opinii organizacji pozarządowych oraz podmiotów kościelnych działających w sferze pożytku publicznego.

W roku bieżącym ze względu na zagrożenie spowodowane rozprzestrzenianiem się wirusa SARS Cov-2 coroczne spotkanie przedstawicieli Gminy Trzebinia z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami działającymi w zakresie pożytku publicznego nie odbędzie się. W zawiązku z tym, konsultacje projektu programu współpracy odbędą się wyjątkowo tylko w formie pisemnych opinii i wniosków.

Można je składać na piśmie do Urzędu Miasta w Trzebini ul. Marszałka Piłsudskiego 14, 32-540 Trzebinia lub za pośrednictwem poczty elektronicznej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 25 września br.

Za przygotowanie projektu odpowiedzialny jest Wydział Polityki Społecznej, Sportu i Turystyki – Referat Sportu, Turystyki i Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi Urzędu Miasta w Trzebini, ul. Narutowicza 10, I piętro, pok. nr 1, tel. 32-7111-051, 32-7111-059.

Projekt Programu Współpracy Gminy Trzebinia z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2021 dostępny jest na stronie internetowej gminy Trzebinia trzebinia.pl/sprawy-mieszkancow/organizacje-pozarzadowe/ogloszenia-dla-organizacji-pozarzadowych.