Burmistrz Miasta Trzebini postanowił pomóc przedsiębiorcom oraz osobom, które handlują kwiatami i zniczami przy cmentarzach położonych na terenie gminy Trzebinia. Mogą się oni ubiegać o zwolnienie z czynszu dzierżawy.

wazna informacja
Zarządzenie w sprawie szczególnej formy udzielenia pomocy dla przedsiębiorców i osób handlujących kwiatami i zniczami przy cmentarzach położonych na terenie gminy Trzebinia w okresie Wszystkich Świętych w związku z zakazem wstępu na cmentarze w dniach od 31 października do 2 listopada tego roku zostało już podjęte.

Wnioski o zwolnienie z czynszu dzierżawy można składać w terminie do 30 listopada 2020 r. Można to zrobić osobiście w siedzibie Urzędu Miasta w Trzebini, ulica Marszałka Piłsudskiego 14, 32-540 Trzebinia, korespondencyjnie na adres siedziby Urzędu Miasta w Trzebini, w formie elektronicznej na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub poprzez portal usług administracji publicznej ePUAP.

Wzór wniosku stanowiący załącznik do Zarządzenia Burmistrza Miasta Trzebini nr 0050.362.2020 z dnia 4 listopada 2020 roku znajduje się do pobrania na stronie internetowej Urzędu Miasta w Trzebini  trzebinia.pl w zakładce "Ogłoszenia" https://bit.ly/3kselCu oraz w BIP-ie w zakładce Burmistrz Miasta Trzebini – Zarządzenia https://bit.ly/3eRuWi0.

Jest również dostępny poniżej:

Wniosek_o_zwolnienie_z_czynszy_dzierzawnego_2020_zarzadzenie_chryzantemy.pdf