Burmistrz Miasta Trzebini zaprasza wszystkich zainteresowanych do udziału w kolejnej technice konsultacji koncepcji planu Piły Kościeleckiej i części Młoszowej, tj. interaktywnego modelu terenu 3D wraz z ankietą.

konsultacje mpzp ankieta mapa 2020
Model dostępny będzie w dniach od 16 listopada do 18 grudnia br. 

Weź udział w konsultacjach planu zagospodarowania przestrzennego dla Piły Kościeleckiej i części Młoszowej - interaktywny model terenu wraz z ankietą

Trójwymiarowy model przedstawia atrakcyjne wizualnie, łatwe do zrozumienia, propozycje kształtowania przestrzeni Piły Kościeleckiej i części Młoszowej. Można go oglądać z różnych perspektyw, a także przejść do bardziej szczegółowego modelu przestrzennego przygotowanego dla centralnej części Piły Kościeleckiej.

Towarzyszy mu anonimowa ankieta, za pomocą której Urząd Miasta w Trzebini chce poznać potrzeby i pomysły mieszkańców w zakresie zagospodarowania obszaru objętego projektem planu, a także opinie na temat przygotowanych propozycji zmian przestrzennych (zaprezentowanych na modelu). Państwa uwagi i opinie będą cenną wskazówką przy tworzeniu planu zagospodarowania przestrzennego.

Wszystkie informacje w sprawie konsultacji dostępne są na stronie internetowej www.trzebinia.pl podstrona → KONSULTACJE PROJEKTÓW I ZMIAN PLANÓW ZAGOSPODAROWANIA PRZESTRZENNEGO.

Uwagi i propozycje zmian do prezentowanych materiałów można zgłaszać również mailowo na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 18.12.2020r. (włącznie).

 Osoby do kontaktu: Ewa Jaśko (tel.327111049), Żaneta Romanowska (tel.327111061),

Wydział Architektury i Urbanistyki Urzędu Miasta w Trzebini, ul. Narutowicza 10, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.