W Myślachowicach powstaje Trzebińskie Centrum Rozrywki. Wszystkie zaplanowane na ten rok prace zostały wykonane w terminie. Miejsce, gdzie będzie można m.in. pojeździć na wrotkach, ma być gotowe w kwietniu przyszłego roku.

W tej sali powstanie wrotkowisko

Tu powstaje sala do jazdy na wrotkach

Trzebińskie Centrum Rozrywki powstaje w budynku domu kultury. Zakończyły się prace, związane z wyburzeniem i przebudową ścian. Zamontowano instalacje elektryczną, niskoprądową, trwa montaż instalacji wentylacji mechanicznej i klimatyzacji, a na zewnątrz obiektu podjazdu dla niepełnosprawnych.
Z kolei wewnątrz rozpoczęły się roboty wykończeniowe – malowanie sufitów i ścian. Na przyszły rok planowany jest montaż posadzek i wyposażenia sali wrotkowiska i pozostałych pomieszczeń Trzebińskiego Centrum Rozrywki.

Na zlecenie gminy prace wykonuje wyłonione w przetargu Przedsiębiorstwo Robót Budowlanych OLEXBUD z Kątów w Małopolsce za kwotę ponad 1,4 mln zł. Gmina Trzebinia realizuje inwestycję we współpracy z Powiatem Chrzanowskim.

W ramach realizacji inwestycji w budynku Domu Kultury w Myślachowicach powstanie profesjonalna sala do jazdy na wrotkach z oświetleniem i nagłośnieniem, a także klub muzyczny. Będzie również wypożyczalnia wrotek, mała gastronomia, bawialnia dla dzieci. Budynek zostanie dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.