Trwają prace nad rocznym Programem współpracy Gminy Trzebinia z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami, prowadzącymi działalność pożytku publicznego, jaki będzie obowiązywał w 2022 r.

gmina Trzebinia herb niebieski

Gotowy jest projekt programu, który przedłożono na stronie internetowej gminy Trzebinia do konsultacji w celu zebrania uwag i opinii organizacji pozarządowych oraz podmiotów kościelnych, działających w sferze pożytku publicznego.

Państwa opinie i wnioski przyjmowane są do 30 września br. Można je składać na piśmie w Urzędzie Miasta w Trzebini, ul. Marszałka Piłsudskiego 14, 32-540 Trzebinia lub za pośrednictwem poczty elektronicznej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Opinie i wnioski będzie można przedstawić również na dorocznym spotkaniu z organizacjami pozarządowymi. Planowane jest ono 27 września 2021 r. o godz. 15.00 w Dworze Zieleniewskich w Trzebini. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

Zgodnie z Programem współpracy na 2021 rok, kandydatów do składu komisji konkursowych, oceniających oferty dotyczące realizacji zadań publicznych w roku 2022, organizacje pozarządowe i inne podmioty zgłaszają pisemnie na specjalnie przygotowanym do tego celu wniosku (Formularz_zgloszeniowy_komisja_7.9.21.pdf). Kandydatów będzie można zgłaszać także podczas planowanego spotkania z organizacjami.

Za przygotowanie projektu odpowiedzialny jest Wydział Polityki Społecznej, Sportu i Turystyki – Referat Sportu, Turystyki i Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi Urzędu Miasta w Trzebini, ul. Narutowicza 10, I piętro, pok. nr 1, tel. 32-7111-051, 32-7111-059.

Projekt Programu współpracy Gminy Trzebinia z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2022 dostępny jest na stronie internetowej Gminy Trzebinia.