Rozpoczął się nabór kandydatów na członków komisji konkursowych, oceniających oferty w otwartych konkursach ofert ogłaszanych przez Gminę Trzebinia w trybie ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie.

 

gmina Trzebinia herb niebieski

Zgodnie z „Programem współpracy Gminy Trzebinia z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami na rok 2022”, kandydatów do składu komisji konkursowych organizacje pozarządowe i inne podmioty zgłaszają pisemnie na specjalnie przygotowanym do tego celu wniosku (Formularz_zgłoszeniowy_dla_kandydatów_do_komisji_konkursowych.pdf).

Wnioski można składać osobiście w Wydziale Polityki Społecznej, Sportu i Turystyki (budynek Urzędu Miasta w Trzebini przy ul. Narutowicza 10) lub mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Kandydatów będzie można zgłosić także podczas dorocznego spotkania przedstawicieli trzebińskiego samorządu z organizacjami pozarządowymi, które odbędzie się 22 września 2022 o godzinie 15.00 w Dworze Zieleniewskich