Trwają prace związane z opracowaniem rocznego Programu współpracy Gminy Trzebinia z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2023 rok.

gmina Trzebinia herb niebieski
Gotowy już jest projekt programu. Można się z nim zapoznać w Wydziale Polityki Społecznej, Sportu i Turystyki – Referat Sportu, Turystyki i Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi Urzędu Miasta w Trzebini (ul. Narutowicza 10, I piętro, pok. nr 2, tel. 32-7111-051, 32-7111-059). Projket dostępny jest także na stronie internetowej gminy Trzebinia.

Projekt przedłożono do konsultacji celem zebrania uwag i opinii organizacji pozarządowych oraz podmiotów kościelnych działających w sferze pożytku publicznego. 

Opinie i wnioski można składać na piśmie w Urzędzie Miasta w Trzebini ul. Marszałka Piłsudskiego 14, 32-540 Trzebinia lub za pośrednictwem poczty elektronicznej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Na ich złożenie jest czas do 30 września. Opinie i wnioski będzie można przedstawić również na dorocznym spotkaniu z organizacjami pozarządowymi, które odbędzie się 22 września 2022 r. o godz. 15.00 w Dworze Zieleniewskich.