Trzebińskie Centrum Rozrywki ma być gotowe w kwietniu przyszłego roku. W piątek burmistrz Jarosław Okoczuk podpisał umowę z wykonawcą inwestycji – Pawłem Oleksym, właścicielem Przedsiębiorstwa Robót Budowlanych OLEXBUD z Kątów.

umowa wrotwisko1

Burmistrz Jarosław Okoczuk wraz z wykonawcą robót Pawłem Oleksym

W II przetargu na budowę Trzebińskiego Centrum Rozrywki wystartowały cztery firmy. Przedsiębiorstwo Robót Budowlanych OLEXBUD zaproponowało najkorzystniejszą cenę i wygrało. Podjęło się realizacji inwestycji za kwotę 1 420 075 zł.

Siedzibą firmy są Kąty w województwie małopolskim. Paweł Oleksy dobrze jednak zna teren powiatu chrzanowskiego. Budowa Trzebińskiego Centrum Rozrywki to nie pierwsze zadanie, jakie będzie realizował na ziemi chrzanowskiej. Wśród dużych inwestycji realizowanych w kraju, jakie ma na swoim koncie, warto wymienić  budowę videostrzelnicy w jednostce wojskowej w Lublińcu, domu weselnego w Kątach, adaptację modelarni dla jednej z wyższych uczelni.

umowa wrotowisko

Podpisanie umowy na budowę wrotowiska

- To firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku usług budowalnych. Wierzę, że sprosta oczekiwaniom i już wiosną przyszłego roku będziemy korzystać z atrakcji Trzebińskiego Centrum Rozrywki – mówi Jarosław Okoczuk, burmistrz Trzebini.

Przypomnijmy, w ramach realizacji inwestycji, w budynku Domu Kultury w Myślachowicach powstanie profesjonalna sala do jazdy na wrotkach z oświetleniem i nagłośnieniem, a także klub muzyczny. Będzie również wypożyczalnia wrotek. Plany zakładają ponadto otwarcie kawiarni oraz bawialni dla dzieci wraz z wewnętrznym placem zabaw i częścią aktywną oraz remont toalet i dostosowanie budynku domu kultury do potrzeb osób niepełnosprawnych.

wrotkowisko2

 Tak ma wyglądać Trzebińskie Centrum Rozrywki. Wizualizacja: LW Uniprojket z Trzebinia