Blisko 4 mln zł będzie kosztowała budowa sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej w Bolęcinie wraz z wykonaniem nowej kotłowni gazowej. Burmistrz Jarosław Okoczuk podpisał właśnie umowę z wykonawcą inwestycji.

podpisanie umowy sala Bolęcin2

Umowa z wykonawcą budowy sali gimnastycznej w Bolęcinie podpisana. Na zdjęciu (od lewej): Dariusz Chodacki i Stanisław Chodacki z firmy „GRESMAR” oraz burmistrz Jarosław Okoczuk

Na salę gimnastyczną mieszkańcy Bolęcinia czekają od lat. Jarosław Okoczuk, zaraz po objęciu funkcji burmistrza Trzebini, obiecał, że inwestycję zrealizuje i słowa dotrzymał. W tej kadencji obiekt wreszcie powstanie.

Inwestycję zrealizują Usługi Budowlane „GRESMAR” Chodacki Stanisław z Wielkich Dróg za kwotę 3 940 920 zł. Sala gimnastyczna o powierzchni ponad 1100 mkw będzie gotowa wiosną 2023 roku.

- Z uwagi na sytuację w kraju związaną z pandemią, odczuwamy spadek dochodów. Postanowiłem jednak, że wszystkie zaplanowane inwestycje będziemy realizować – mówi Jarosław Okoczuk, Burmistrz Miasta Trzebini. I dodaje:

- Regularnie spotykam się z mieszkańcami sołectw i osiedli. Zdaję sobie sprawę z potrzeb. Wszystkie zgłaszane wnioski wnikliwie analizuję. Jeśli jest taka możliwość, działam od razu. Tam, gdzie jest to trudniejsze, szukam rozwiązań, które zaowocują realizacją konkretnego oczekiwania w kolejnych latach.

podpisanie umowy sala Bolęcin1

 Podpisanie umowy