Zawodniczki ze Szkoły Podstawowej nr 3 i Gimnazjum nr 1 w Trzebini uzyskały bardzo dobre wyniki w Elblągu, gdzie odbył się XXIII Międzynarodowy Festiwal Unihokeja Dzieci i Młodzieży o „Puchar Bałtyku”.

Zawodniczki z Trzebini na mistrzostwach w Elblągu

 

W ramach Festiwalu Unihokeja odbyły się również Mistrzostwa Polski szkół podstawowych, gimnazjalnych i średnich. W zawodach, zorganizowanych w dniach od 27 do29 maja, wzięło udział ponad 80 zespołów, które rozgrywały mecze na 5 halach sportowych.

 

Z bardzo dobrej strony zaprezentowały się trzebińskie szkoły. Dziewczęta z Gimnazjum nr 1 w Trzebini zdobyły tytuł v-ce Mistrza Polski, przegrywając dopiero w finale. Uczennice Szkoły Podstawowej nr 3 w Trzebini zajęły 5. miejsce w Polsce, nieznacznie przegrywając mecz decydujący o wejściu do strefy medalowej.

 

Gimnazjum nr 1 w Trzebini wystąpiło w składzie: Magdalena Michaliszyn, Natalia Pastusińska, Karolina Kiełkowicz, Aneta Szmyd, Małgorzata Mleczko, Karina Skrzypkowska, Roksana Skrzypkowska.

Szkoła Podstawowa nr 3 w Trzebini: Paulina Korpacka, Martyna Bigaj, Natalia Stępowska, Natalia Smoleń, Krystyna Agafon, Wiktoria Tarka, Urszula Pogoda, Oliwia Wygoda, Oliwia Król.

 

Zawodniczki z Trzebini na mistrzostwach w unihokeju

 

Wyniki:

G 1 Trzebinia – G Skoroszyce    2:0

G 1 Trzebinia – G Niechanowo  2:0

G 1 Trzebinia – G Kotlin           2:1

G 1 Trzebinia – G Brzozie         2:0

 

Półfinał:

G 1 Trzebinia – G Zielonka  0:0 (karne 2:1)

 

Finał:

G 1 Trzebinia – G Trzebiatów   1:3

 

SP 3 Trzebinia – SP Orzysz                3:5

SP 3 Trzebinia – SP Sidzina               5:0

SP 3 Trzebinia – SP Łęki Szlacheckie   3:4

SP 3 Trzebinia – SP Pustków            4:0

SP 3 Trzebinia – SP Niebieszczany      5:0

SP 3 Trzebinia – SP Brzeźnica            2:1

 

Informacja przesłana przez PUKS TRZEBINIA