W rozegranych na trzebińskiej pływalni w sobotę 6.06.2017 r. II Amatorskich Zawodach Pływackich wzięło udział wielu uczestników w różnym wieku, których rodziny i bliscy z zapałem kibicowali na trybunach. Współorganizatorem zawodów była Gmina Trzebinia.

Zdjęcie przedstawia płynących zawodników

Zawody rodzinne to dobra okazja do wspólnej zabawy spotowej z odrobiną rywalizacji. Od pierwszych zawodów, zorganizowanych w ubiegłym roku, cieszy się zainteresowaniem bywalców krytej pływalni. W programie zawodów przewidziano konkurencje indywidualne i rodzinne. Atmosfera na widowni i entuzjastyczny doping powodują, że każdy uczestnik zawodów czuje się wyjątkowo, a dodatkową atrakcją zawodów jest występ na podium oraz nagrody, przewidziane dla najlepszych zawodników.

 

Organizatorzy imprezy podkreślają, że cieszy ich zwiększenie się frekwencji w Zawodach Rodzinnych - Pływaliada II, które w tym roku zostały wpisane w obchody jubileuszu 200-lecia nadania praw miejskich Trzebini. Dziękują zawodnikom, gościom i kibicom za udział. Osobne podziękowania skaładają również sponsorom: firmie Speedo i Benefit Systems, a także Trzebińskiemu Centrum Kultury - za udostępnienie oraz obsługę nagłośnienia podczas imprezy, oraz osobom, które były odpowiedzialne za zabezpieczenie medyczne imprezy, czyli działaczom Stowarzyszenia Malta Służba Medyczna Oddział Chrzanów.

 

plywaliada001

 

plywaliada002

 

plywaliada003

 

plywaliada004

 

 

Więcej zdjęć na stronie Organizatora: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1289992687787852.1073741945.263146403805824&type=3

 

Informacje i zdjęcia przesłane przez MZN Kryta Pływania w Trzebini