Po raz drugi w Gminie Trzebinia zostało przyznane wyróżnienie w postaci medalu „Zasłużony dla sportu trzebińskiego”. W niedzielę 25.06.2017 r. otrzymał je pan Jacek Augustynek.

Zdjęcie przedstawia trenera z przyznanym medalem

 

Powyższe wyróżnienie jest wyrazem uznania za działalność społeczną na rzecz kultury fizycznej w Gminie Trzebinia.

 

Medal został wręczony przez zastępcę Burmistrza Miasta Trzebini Jarosława Okoczuka podczas turnieju piłki nożnej, zorganizowanego na Miejskim Stadionie Sportowym w Trzebini w dniu 25.06.2017 r. w ramach obchodów 200-lecia nadania praw miejskich Trzebini.

 

Pan Jacek Augustynek swoimi działaniami przyczynia się do popularyzacji piłki nożnej wśród lokalnej społeczności Gminy Trzebinia. Wielokrotnie odznaczany był  medalami za pracę na rzecz sportu tj. złotą i srebrną odznaką honorową MZPN, brązowa odznaką „Zasłużony Działacz Kultury Fizycznej”. Podczas wręczenia medalu zastępca burmistrza Jarosław Okoczuk podziękował panu Jackowi Augustynkowi za trud i pracę na rzecz mieszkańców, za odkrywanie młodych talentów piłkarskich oraz promocję Gminy Trzebinia.

 

Podziękowanie za zaangażowanie w rozwój sportu na terenie Gminy Trzebinia, Jarosław Okoczuk wręczył również wieloletniemu działaczowi piłkarskiemu i trenerowi  panu Jackowi Pająkowi.