Burmistrz Miasta Trzebini serdecznie zaprasza Państwa do wzięcia udziału w imprezach organizowanych w ramach „XXIV Sportowego Turnieju Miast i Gmin 2018”.

sport turniej miast22018

Turniej rozgrywany jest w ramach X Europejskiego Tygodnia Sportu dla Wszystkich, w terminie od 26 maja do 1 czerwca 2018 r. Organizatorem Europejskiego Tygodnia Sportu dla Wszystkich jest Krajowa Federacja Sportu dla Wszystkich przy finansowym wsparciu Ministerstwa Sportu i Turystyki. Regulamin Turnieju znajduje się na stronie: www.federacja.com.pl

 

Uczestnikami Turnieju mogą być wszyscy mieszkańcy danego miasta lub gminy, m.in. osoby dorosłe, przedszkolaki, uczniowie szkół, studenci, pracownicy działających tam firm, żołnierze, strażacy, policjanci, harcerze, wczasowicze, itp.

 

Warunkiem zaliczenia uczestnictwa w Turnieju jest czynny udział w imprezach turniejowych, tj. wydarzeniach o charakterze sportowo-rekreacyjnym będących formą aktywności ruchowej:

- zorganizowanych specjalnie w ramach X Europejskiego Tygodnia Sportu dla Wszystkich - XXIV Sportowego Turnieju Miast i Gmin 2018,

- odbywających się w okresie od 26 maja do 1 czerwca 2018 r., - zorganizowanych przez miasto/gminę na własnym terenie administracyjnym.

 

Sprawozdanie z przebiegu zorganizowanych imprez, ze szczególnym uwzględnieniem liczby uczestników należy dostarczyć do ww. referatu lub przesyłać na adres e-mailem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 5 czerwca br.