Drużyna Trampkarzy MKS Trzebinia prowadzona przez trenera Kacpra Ślusarka awansowała do ligi wojewódzkiej. MKS 16.07.2018

Zespół w 10 spotkaniach rundy wiosennej 1 Ligi Małopolski Zachodniej (Rocznika 2003 i młodsi) zwyciężył 8 spotkań, jedno zremisował i raz odniósł porażkę. Zawodnicy zdobyli aż 54 bramki a stracili tylko 14.

Warto zaznaczyć, że w lidze gdzie wiodącym rocznikiem był rocznik 2003, w kadrze MKS-u było tylko 5-iu takich zawodników na 29, pozostali młodsi rocznikowo z rocznika 2004. To kolejny sukces tej drużyny !

 

"Cel jaki był postawiony przed drużyną, został zrealizowany. Nadal będziemy występować w lidze wojewódzkiej, ale aby w niej grać musieliśmy w miesiącach Kwiecień-Czerwiec rywalizować w dwóch ligach. Dziękuję przede wszystkim rywalom z ligi wadowickiej, którzy zgodzili się grać z nami w środku tygodnia. Boisko zweryfikowało, że byliśmy najlepsi. Fakt, że z Zatorem u siebie się potknęliśmy remisując, a w Oświęcimiu na boisku orlikowym polegliśmy, chodź prowadząc 1:0 na to się nie zanosiło. Osiągnęliśmy to bo jesteśmy drużyną i gramy razem. Zwycięstwo dedykujemy nowemu zarządowi klubu MKS Trzebinia" - powiedział Kacper Ślusarek (Trener Trampkarzy MKS).

MKS 16.07.2018 1

Kadra MKS: Gabriel Cwynar, Michał Pałka, Mikołaj Kozłowski, Oskar Noworyta, Miłosz Korcz, Arkadiusz Tajs, Michał Hano, Maciej Pucia, Oskar Głuch, Jakub Bieniek, Kacper Strycharski, Wiktor Celi, Dariusz Kaczmarczyk, Igor Krzywda, Antoni Małocha, Konrad Kalinowski, Mateusz Wojas, Oskar Cząstka, Mikołaj Nietrzebka, Hubert Duleba, Jakub Kozioł, Adrian Mysiura, Patryk Kurek, Kamil Wójcik, Kamil Bohonos, Jan Garlacz, Aleksander Lubiński, Jakub Dubiel, Jakub Popiela, Trener: Kacper Ślusarek

 

Informacja nadesłana przez klub MKS Trzebinia, zdjęcia p. Adam Banach.