W niedzielę 12.08.2018 r. zawodnicy klubu Manhattan Trzebinia uczestniczyli w VI Turnieju Piłki Nożnej Oldbojów o Puchar Starosty Pszczyńskiego.

W tym roku do turnieju zgłosiło się pięć zespołów: Manhattan Trzebinia, Team Piasek, ATS Jakub Pszczyna, Orlik Miedźna i Relaks Pszczyna. Warunkiem uczestnictwa w turnieju był wiek - tym razem nie jego górna, ale dolna granica: piłkarze musieli mieć co najmniej 35 lat.

Zawodnicy z Trzebini zajęli II miejsce w tych mocno obsadzonych zawodach, a I miejsce przypadło piłkarzom Orlika Miedźna, którzy w finałowym meczu wygrali z Manhattanem 3:2.

Drużyna klubu Manhattan z pucharem 12 08 2018

Wyniki "Manhattanu":

Manhattan - Team Piasek 4 – 1; Bramki: Borowy 2, Pieprzyca 1, Papiernik 1

Manhattan - ATS Jakub Pszczyna 2 – 1; Bramki: Jędrzejczyk Sz. 2

Manhattan - Orlik Miedźna 2 – 3; Bramki: Pieprzyca 2

Manhattan - Relax Pszczyna 11 – 0; Bramki: Pieprzyca 8, Jędrzejczyk Sz. 2, Tryfanow 1

Dodatkowo Jarosław Pieprzyca zdobył tytuł Króla Strzelców (11 goli), a Mirosław Skrzypkowski został Najstarszym Zawodnikiem Turnieju.

Skład drużyny: Proksa Krzysztof, Jędrzejczyk Dariusz, Jędrzejczyk Szymon, Skrzypkowski Mirosław, Pieprzyca Jarosław, Tryfanow Sebastian, Szlufik Miłosz, Borowy Krzysztof, Papiernik Janusz. Kierownik Drużyny - Papiernik Michał