Piotr Pulnar zawodnik Klubu Sportowego Victoria Trzebinia w sobotę 22 września w skoku wzwyż zajął 8 miejsce na Mistrzostwach Polski U-16, wyrównując swój rekord życiowy.

P.Pulnar9.20182

 Dla klubu, który istnieje w Trzebini od 2 lat to duży sukces, a dla zawodnika była to największa impreza sportowa w jakiej do tej pory uczestniczył.

 

W weekend 22-23 września na stadionie lekkoatletycznym Powiatowego Centrum Sportu w PZLA Mistrzostwach Polski U-16 w Bełchatowie rywalizowali najlepsi młodzi lekkoatleci z całego kraju w kategorii U16 między innymi zawodnik KS Victoria Trzebinia Piotr Pulnar.

 P.Pulnar9.20183

Jestem zadowolona przede wszystkim z awansu do mistrzostw i postawy zawodnika podczas całego sezonu. Zebrane doświadczenia na pewno zaowocują w przyszłości. Konsekwencja i ciężka praca przyniosła upragniony cel. W tym roku do Mistrzostw Polski zakwalifikowała się jedna osoba, myślę że za rok będzie więcej – podsumowuje Ewa Sierka – trenerka i prezes Klubu Sportowego Victoria Trzebinia.

P.Pulnar9.20181

W Mistrzostwach Polski wzięli udział zawodnicy, którzy uzyskali bezpośredni awans z Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików które odbyły się 8 września br. w Krakowie oraz zawodnicy zakwalifikowani z limitu na dane województwo.

Informacja nadesłana przez trenerkę Ewę Sierkę