Urząd Miasta w Trzebini informuje, iż trwają prace związane z opracowaniem rocznego programu współpracy Gminy Trzebinia z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego, który będzie obowiązywał w 2019 r.

herb TRZEBINI

Został przygotowany wstępny projekt programu, który poniżej przedkłada się do konsultacji, celem zebrania uwag i opinii organizacji pozarządowych i podmiotów kościelnych działających w sferze pożytku publicznego.

Zachęcamy do wnoszenia Państwa opinii i wniosków do 3 października br., można je składać pisemnie na dzienniku podawczym w Urzędzie Miasta w Trzebini ul. Marszałka Piłsudskiego 14, 32-540 Trzebinia lub za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Opinie i wnioski będzie można przedstawić również na dorocznym spotkaniu z organizacjami pozarządowymi, które odbędzie się 27 września 2018 r. o godz. 1500 w Dworze Zieleniewskich. Na spotkanie zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

 

Za przygotowanie projektu odpowiedzialny jest Wydział Spraw Społecznych – Referat Zdrowia i Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi Urzędu Miasta w Trzebini, ul. Narutowicza 10, I piętro, pok. nr 1, tel. 32-7111-051, 32-7111-096.

 

PROJEKT programu współpracy z NGO na rok 2019