W imieniu Targów w Krakowie Sp. z o.o., serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Targach Seniora, które odbędą się 5 i 6 października 2018 roku w EXPO Kraków.

targi seniora 2018

 

Targi Seniora 2018 to impreza, która łamie stereotyp starszej osoby i jest odpowiedzią na wciąż rosnące zapotrzebowanie dotyczące aktywnego spędzania czasu w tej szczególnej grupie wiekowej. Dlatego właśnie wśród tegorocznej oferty Targów znajdą się m.in. wystawcy z biur podróży, ośrodków SPA, sanatoriów firm świadczących usługi medyczne, ale również biznesu. Nie zabraknie również szerokiej oferty kulturalno-rozrywkowej, która w poprzedniej edycji cieszyła się dużym zainteresowaniem.


II Targi Seniora odbędą się w dniach od 5 do 6 października 2018 r. (godz. 10-17) w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO Kraków przy ul. Galicyjskiej 9 w Krakowie. Wstęp na Targi jest bezpłatny. Impreza będzie miała charakter międzypokoleniowy - organizatorzy zapraszają seniorów wraz z rodzinami. Patronat honorowy nad wydarzeniem objęli: Jacek Krupa, Marszałek Województwa Małopolskiego oraz Jacek Majchrowski, Prezydent Miasta Krakowa. Współorganizatorem jest Polska Press Grupa.

Organizatorzy wychodzą naprzeciw rosnącej grupie osób powyżej 50 roku życia, chcąc zaoferować im wydarzenie atrakcyjne, kompleksowe, aktywizujące oraz międzypokoleniowe. "Pełni życia w każdym wieku" to tegoroczne hasło, a także nasza misja. Na zwiedzających będzie czekać ponad 100 wystawców, w tym m.in.: Strefa Podróżnika tworzona wraz z Małopolską Organizacją Turystyczną, liczne stoiska z bezpłatnymi badaniami, oferta sanatoriów, uzdrowisk oraz wydawnictw.

 targi seniora 2018r

 

Nieodłącznym już elementem Targów będą prezentacje wokalnych i artystycznych umiejętności samych seniorów. Wydarzeniu towarzyszyć będzie debata pod patronatem Marszałka Małopolski Jacka Krupy i Prezydenta Miasta Krakowa Jacka Majchrowskiego oraz konferencja. Szczegółowe informacje o wydarzeniu znajdują się na stronie www.targiseniora.krakow.pl oraz Facebooku: https://www.facebook.com/TargiSeniorawKrakowie/

 

Wstęp na targi jest bezpłatny.

Informacja nadesłana przez biuro targów w Krakowie