Chcesz podjąć nowe wyzwania zawodowe? Rozwijać się? Awansować? Jesteś zdecydowany na zmianę, dzięki której poprawisz swoją sytuację na rynku pracy i chcesz zrobić kolejny krok w karierze? Weź udział w projekcie Łap skilla.

 

grafika Łap SkillaII tura rekrutacji już wystartowała. Potrwa do końca lipca br. Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Projekt Łap skilla! jest współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszy Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014 - 2020.

Co możesz zyskać?

Przez udział w projekcie będziesz mógł swobodniej poruszać się na rynku pracy, a realizacja takich celów, jak znalezienie pracy na pełen etat, podwyżka czy awans staną się dla Ciebie realne. Przez kilkanaście miesięcy udziału w projekcie będzie Cię wspierał Twój doradca zawodowy. Wspólnie opracujecie Twój indywidualny planu rozwoju, w którym będą określone kompetencje ogólne i zawodowe, które potrzebujesz rozwijać. Umożliwi Ci to skorzystanie z usługi szkoleniowej. Na podsumowanie udziału w projekcie otrzymasz „Bilans na początek kariery”.

Rekrutacja odbywa się tylko i wyłącznie online, za pośrednictwem strony internetowej łap skilla.

Jeśli potrzebujesz dodatkowej pomocy, skontaktuj się z Wojewódzkim Urzędem Pracy w Krakowie telefonicznie lub mailowo.
Infolinia na czas rekrutacji:
12 619 84 38
690 187 263
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przypominamy:

  1. Przejście ankiety kwalifikacyjnej nie oznacza przystąpienia do projektu.
  2. Po przejściu ankiety kwalifikacyjnej należy założyć konto z wykorzystaniem kodu wygenerowanego na końcu ankiety.
  3. Pierwszych 800 osób, które założą konto uzyska dostęp do dalszych czynności związanych z dokończeniem rekrutacji do projektu (w tym: zapisy na zajęcia, formularz zgłoszeniowy do wypełnienia).
  4. Powyższych czynności nie trzeba wykonać od razu po założeniu konta, czas na dokończenie rekrutacji wynosi 24 godz. od założenia konta.
  5. Formularz zgłoszeniowy podlega weryfikacji, podanie w toku rekrutacji nieprawdziwych informacji, oprócz wykluczenia z projektu, może skutkować konsekwencjami prawnymi i finansowymi.
  6. Jeżeli po założeniu konta pojawił się komunikat o wyczerpaniu puli miejsc znaczy, że limit miejsc został wyczerpany.

(WUP Kraków)