Chcesz złożyć wniosek o bezpłatny przejazd dla rodziców czy opiekunów niepełnosprawnych dzieci, albo odwołanie od kary za jazdę bez ważnego biletu, lub też zgłosić uwagi do rozkładu jazdy autobusów miejskich? Nie musisz już jechać do Chrzanowa.

Budynek Rynek 18

Punkt informacyjno-obsługowy mieścić się będzie w budynku Rynek 18 w Trzebini

Na wniosek burmistrza Jarosława Okoczuka, Związek Komunalny „Komunikacja Międzygminna” w Chrzanowie uruchomi w Trzebini swój punkt informacyjno-obsługowy. Pierwszy dyżur już 16 lutego. Punkt otwarty będzie w każdą kolejną środę, w godz. 8.00 – 10.00, w budynku przy ul. Rynek 18 (pokój nr 1, II piętro). Osoby, które mają problem z poruszaniem się, mogą skorzystać z bramofonu i wówczas zostaną obsłużeni na parterze.

W punkcie mieszkańcy mogą się bezpośrednio skontaktować z delegatem gminy w związku komunikacyjnym, radnym Jackiem Wochem.

- Rozmawiałem z wieloma osobami i wiem, że dla niektórych dojazd do Chrzanowa, gdzie mieści się siedziba ZKKM, to problem. Stąd pomysł, by taki punkt informacyjno-obsługowy otworzyć na miejscu. Można przyjść, by porozmawiać o komunikacji miejskiej, złożyć wniosek lub interwencję. Zainteresowanym udzielam też informacji o połączeniach komunikacyjnych i działalności związku. Przyjmuję również wnioski o bezpłatne przejazdy dla rodziców lub opiekunów osób niepełnosprawnych, czy odwołania od nałożonej opłaty dodatkowej za przejazd bez biletu - mówi Jacek Woch.

 

 

 

 

.