W gazecie przeczytacie m.in. o planach zagospodarowania działki u zbiegu ulic Krakowskiej i Ochronkowej w Trzebini, nowościach na trzebińskim basenie czy budowie nowego osiedla.

Biuletyn

Najnowsze wydanie biuletynu już jest dostępne

W biuletynie poruszamy sprawy, dotyczące gminy i jej mieszkańców. Na łamach przybliżamy projekt „Trzebinia Miastem Sportu” i przedstawiamy jego inicjatorów, piszemy o kolejnych zadaniach, na realizację których burmistrz zabiega o pieniądze z Polskiego Ładu, czy wyczekiwanym od lat remoncie ul. Kasztanowej w Czyżówce. W bezpłatnej gazecie przeczytacie też o włączeniu Trzebini do Śląsko-Małopolskiej Doliny Wodorowej.

Osobom, które myślą o założeniu własnego biznesu, polecamy krótki poradnik, „jak założyć biznes w Trzebini”. Wart o też przeczytać rozmowę z Dominiką Hapek, mieszkanką Dulowej, która założyła Fundację „Sama Mama” i pomaga kobietom w sytuacji kryzysu okołorozwodowego. 

Tradycyjnie w biuletynie przybliżamy kolejną filię Miejskiej Biblioteki Publicznej, jest też recenzja książki.

Najnowszy numer „z Serca Trzebini” można otrzymać m.in. w urzędzie, Miejskiej Bibliotece Publicznej w Trzebini i jej filiach, domach kultury oraz dziesiątkach lokalnych sklepów.

Biuletyn_Gminny_z_Serca_Trzebini_-_luty_2022.pdf