Spółka MB4YOU przywiozła do punktu zbiórki w Intermarche w Trzebini dary dla Ukrainy o łącznej wadze 7 ton. Pochodzą one od zagranicznych partnerów firmy z Holandii, Anglii czy Niemiec.

w Intermarche

Spółka przekazała do Intermarche kolejną partię darów dla Ukrainy, ufundowanych przez zagranicznych partnerów MB4YOU. Na zdjęciu burmistrz Jarosław Okoczuk, Aneta Pabis, manager Intermarche w Trzebini oraz Bartosz Krauze, prezes zarządu MB4YOU sp. z o.o.

To kolejny transport zorganizowany przez MB4YOU z siedzibą w Trzebini. Wcześniej firma przywiozła około 10 tor darów. Wśród przywiezionych rzeczy są m.in. koce, śpiwory, apteczki, power banki, żywność z długim terminem przydatności do spożycia. Całość została złożona w magazynie sklepu Intermarche w Trzebini, gdzie powstał największy w okolicy punkt pomocy humanitarnej dla uchodźców z Ukrainy. Część rzeczy trafia bezpośrednio do osób, które za pośrednictwem utworzonego przez Gminę Banku Pomocy Wzajemnej zgłosiły potrzebę wsparcia. Część jedzie bezpośrednio do granicy i dalej na teren ogarniętego wojną kraju.

- To towar przekazany przez naszych klientów. Cała moja rodzina angażuje się w akcję pomocy. Robimy to z potrzeby serca. Sam zatrudniam sporą grupę Ukraińców i wiem, z czym muszą się dziś mierzyć. Wiem, co jest im potrzebne – mówi Bartosz Krauze, prezes zarządu MB4YOU sp. z o.o.

Z towarem jeździ w różne miejsca w kraju. Chwali Intermarche w Trzebini za organizację zbiórki, szybki rozładunek przekazanych darów.

- Przekazując tu dary wiem, że trafią do osób, które ich naprawdę potrzebują – dodaje Bartosz Krauze z MB4YOU.