Ukazał się kolejny numer bezpłatnego Biuletynu Gminnego „Z serca Trzebini”. Przeczytacie w nim o sprawach, które Was dotyczą.

biuletynlipcowy
Na łamach gazety piszemy m.in. o przymiarkach do budowy wielofunkcyjnego kompleksu sportowego na styku Trzebini i Młoszowej, gdzie trenować mają lekkoatleci, postępie prac na budowie bloku mieszkalnego na osiedlu Gaj, pokazujemy też wizualizację nowej remizy OSP Trzebinia z miejscem dla pogotowia ratunkowego i sztabu zarządzania kryzysowego.

W biuletynie poruszamy też bieżący temat pogórniczych zapadlisk, jakie powstały na terenie ogródków działkowych przy ulicy Jana Pawła II.

Waszej uwadze polecamy tekst o trzebińskim kinie, które wkrótce wzbogaci się o nowy, laserowy projektor i sukcesie tancerek z Amazing Dance Studio. Jest też relacja z Małopolskiego Festiwalu Smaku, który dotarł do Trzebini oraz zapowiedź Chechło Live Festiwal, pierwszej takiej imprezy w powiecie chrzanowskim.

Najnowszy numer „z Serca Trzebini” można otrzymać m.in. w urzędzie, Miejskiej Bibliotece Publicznej w Trzebini i jej filiach, basenie, domach kultury oraz dziesiątkach lokalnych sklepów.

Biuletyn_Gminny_Z_serca_Trzebini_lipiec_2022.pdf