Tegoroczna edycja Małopolska Lokalnie dobiega końca. Teraz czas na ruch internautów – zagłosuj, wybierz najlepszą, Twoim zdaniem, inicjatywę lokalną. Głosowanie trwa do 27 listopada do godziny 12.00. Każdego dnia można oddać 1 głos.INFO POWIAT 15

 

Stowarzyszenie Forum Oświatowe Klucze wraz z Fundacją Biuro Inicjatyw Społecznych zapraszają mieszkańców do udziału w konkursie "Mamy FIO-ła na Małopolskę", czyli konkursie na najciekawszą inicjatywę zrealizowaną w ramach Małopolska Lokalnie. W roku 2022 zrealizowano 89 inicjatyw, z czego trzy na terenie powiatu chrzanowskiego. W działania projektowe zaangażowanych było wielu mieszkańców powiatu, nastąpiły realne zmiany w lokalnych organizacjach i społecznościach. Doceńmy ich zaangażowanie.

Sponsorem nagrody głównej w wysokości 1500 zł dla najciekawszej małopolskiej inicjatywy wybranej przez internautów jest Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego.

Aby wybrać najciekawszą inicjatywę wystarczy:

 1. wejść na stronę internetową https://malopolskalokalnie.pl/glosowanie/;
 2. wybrać najciekawszą inicjatywę;
 3. zagłosować;
 4. potwierdzić oddanie głosu klikając w link aktywacyjny, który przyjdzie na maila.

UWAGA! Link może wylądować w spamie! Głosujący, przez cały okres trwania Konkursu, może głosować wiele razy na wybraną przez siebie Inicjatywę, z tym zastrzeżeniem, że nie więcej niż jeden głos dziennie z jednego urządzenia oraz z jednego adresu IP. Głosowanie trwa do 27 listopada do godziny 12.00.


Szczegółowy regulamin konkursu znajduje się na stronie internetowej.

Zapraszamy do udziału w wydarzeniu.

Gorąco zachęcamy do głosowania na projekty zrealizowane na terenie powiatu chrzanowskiego:

 1. Realizator: Klub Brydża Sportowego LCK ATUT LIBIĄŻ, gmina Libiąż
  Projekt: „Brydż to zaiste most wspaniały”
  Projekt zakładał organizację otwartych turniejów brydża sportowego, cotygodniowych turniejów dla członków klubu oraz szkoleń dla członków koła i osób zainteresowanych prowadzonych przez sędziego i instruktora gry w brydża.
  Zagłosuj: https://malopolskalokalnie.pl/klub-brydza-sportowego/
 2. Realizator: Fundacja Sama Mama, gmina Trzebinia
  Projekt: „Mamy Moc”
  Projekt zakładał organizację warsztatów mentoringowych i live na Facebooku zapewniających wiedzę i wsparcie z zakresu aspektów związanych z sytuacją okołorozwodową dla kobiet samotnie wychowujących dzieci.
  Zagłosuj: https://malopolskalokalnie.pl/fundacja-sama-mama/
 3. Realizator: Stowarzyszenie Militarne GROT, gmina Trzebinia
  Projekt: Przetrwać - to łatwe!
  Projekt zakładał organizację szkolenia z metod przetrwania w trudnych warunkach, S.E.R.E, survivalu i buschkraftu oraz trzech dwudniowych warsztatów w terenie dla mieszkańców miejscowości Trzebinia, Chrzanów i Balin.
  Zagłosuj: https://malopolskalokalnie.pl/stowarzyszenie-militarne-grot/

Współfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Rządowego Programu NOWEFIO na lata 2021-2030, Komitet ds. Pożytku Publicznego. Projekt "Małopolska Lokalnie" dofinansowany jest ze środków Miasta Krakowa, Powiatu Oświęcimskiego, Powiatu Myślenickiego, Powiatu Wielickiego i Alexander Mann Solutions. Partner projektu: Województwo Małopolskie.