Właśnie ukazał się kolejny, listopadowy numer Biuletynu Gminnego „Z Serca Trzebini”. Piszemy tam o sprawach, które Was dotyczą.Tymon

W najnowszym numerze przeczytacie o kilku nowych inwestycjach, realizowanych w gminie. Piszemy m.in. o torze przeszkód, jaki powstał nad trzebińskim Balatonem, pełnowymiarowym boisku ze sztuczną nawierzchnią w centrum miasta, czy boisku sportowym, jakie wybudowano przy Szkole Podstawowej nr 3 na osiedlu Trzebionka.

Uwadze polecamy także publikację o działaniach Wodociągów Chrzanowskich, które stawiają na własne ujęcia wody, by uniezależnić się od tej dostarczanej z Dziećkowić. Zachęcamy także do lektury tekstu o zatwierdzonym przez mieszkańców Planie Odnowy Miejscowości Młoszowa.

W gazecie znajdziecie też informację o uczennicy Liceum Ogólnokształcącego w Trzebini, która zaprojektowała maskotkę Igrzysk Europejskich Kraków Małopolska 2023, o nauczycielach, którzy otrzymali w tym roku Nagrodę Burmistrza Miasta Trzebini z okazji Dnia Edukacji Narodowej, jest też o wyróżnieniu dla burmistrza Jarosława Okoczuka, którego odznaczono Brązowym Krzyżem Zasługi.

Nie brakuje też aktualnych informacji o działaniach podejmowanych po tym, jak w Trzebini, na cmentarzu parafialnym, zapadła się ziemia.
Biuletyn można otrzymać w urzędzie, Miejskiej Bibliotece Publicznej i jej filiach, Trzebińskim Centrum Kultury, krytej pływalni Aqua Planet, lokalnych przychodniach zdrowia i wielu punktach handlowych w gminie.

Biuletyn_Gminny_z_Serca_Trzebini_listopad_2022.pdf