Zachęcamy do lektury najnowszego, grudniowego wydania bezpłatnego Biuletynu Gminnego „Z Serca Trzebini”.

Biuletyn gminny grudzien 2022

W gazecie piszemy o tym, co dzieje się w naszej gminie. Przeczytacie m.in. o pierwszym w powiecie pełnowymiarowym boisku ze sztuczną nawierzchnią, jakie powstało w Trzebini, urządzeniu monitorującemu stan zanieczyszczenia powietrza, jakie zamontowano na budynku Szkoły Podstawowej nr 8 na osiedlu Widokowym, czy roboczej wizycie posła Krzysztofa Kozika, który doglądał gminne inwestycje mieszkaniowe, jak i te realizowane przez prywatną firmę.

Trzebiński Park Rozrywki świętuje swoje pierwsze urodziny. Chcesz wiedzieć więcej o planach na przyszłość placówki? Przeczytaj rozmowę z Anną Jaworską, kierowniczką wrotkarni.

Zachęcamy też do lektury tekstu „Śpiew dodaje im skrzydeł”, który opowiada o działalności dwóch zespołów śpiewaczych – Bolęcanek i Bolęcan. Na łamach biuletynu przybliżamy też sylwetki Stanisława Gągolskiego oraz Kazimierza Andrzeja Noworyty, którzy odebrali niedawno tytuł „Zasłużony dla Powiatu Chrzanowskiego”.

Tradycyjnie znajdziecie prezentację filii bibliotecznej i recenzję książki, tym razem w klimacie świątecznym.

Bezpłatną gazetę można otrzymać m.in. w urzędzie, Miejskiej Bibliotece Publicznej w Trzebini i jej filiach, domach kultury oraz dziesiątkach lokalnych sklepów.

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia Redakcja Biuletynu Gminnego „Z Serca Trzebini” życzy Czytelnikom chwil pełnych radości spędzonych z bliskimi, wytchnienia od kłopotów, wielu wzruszeń i zdrowia.

 Biuletyn_Gminny_z_Serca_Trzebini_grudzień_2022.pdf