Chcesz podjąć nowe wyzwania zawodowe? Rozwijać się? Awansować? Jesteś zdecydowany na zmianę, dzięki której poprawisz swoją sytuację na rynku pracy i chcesz zrobić kolejny krok w karierze? 3 stycznia wystartowała rekrutacja dla 300 osób, która potrwa do 28.02.2023 lub do wcześniejszego wyczerpania limitu miejsc.

Łap Skilla
Projekt Łap skilla! jest współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszy Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014 - 2020.

Co możesz zyskać?

Przez udział w projekcie będziesz mógł swobodniej poruszać się na rynku pracy, a realizacja takich celów, jak znalezienie pracy na pełen etat, podwyżka czy awans staną się dla Ciebie realne. Przez kilkanaście miesięcy udziału w projekcie będzie Cię wspierał Twój doradca zawodowy. Wspólnie opracujecie Twój indywidualny planu rozwoju, w którym będą określone kompetencje ogólne i zawodowe, które potrzebujesz rozwijać. Umożliwi Ci to skorzystanie z usługi szkoleniowej. Na podsumowanie udziału w projekcie otrzymasz „Bilans na początek kariery”.

Rekrutacja odbywa się tylko i wyłącznie online, za pośrednictwem strony https://lapskilla.pociagdokariery.pl/.

Bezpośredni link do formularza rejestracji (hasło i możliwość rejestracji zostaną udostępnione 3 stycznia 2023 r. od godziny 10.00).

Sprawdź jakie warunki i wymagania musisz spełniać aby zostać uczestnikiem projektu Łap skilla!

Infolinia na czas rekrutacji:

12 619 84 38
690 261 229
690 261 212
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

(źródło: WUP Kraków)