Już ponad 500 000 seniorów dołączyło do Programu Ogólnopolskiej Karty Seniora. Specjalną ofertę przygotowało dla nich ponad 3 000 przedsiębiorców z całej Polski. Wśród nich może być również twoja firma.

Karta seniora
2 stycznia tego roku Gmina Trzebinia przystąpiła do Programu Gmina Przyjazna Seniorom – Ogólnopolska Karta Seniora - edycja Gminy Trzebinia, prowadzonego przez Stowarzyszenia MANKO z Krakowa. Umożliwia on mieszkańcom, którzy ukończyli 60. rok życia, otrzymanie Ogólnopolskiej Karty Seniora. Karta ta uprawnia do korzystania z systemu zniżek, ulg, preferencji i uprawnień przygotowanych przez partnerów Programu w całej Polsce.

Aktualnie to około 3 000 podmiotów, wśród których są m.in. uzdrowiska, sanatoria, ośrodki zdrowotno-medyczne, instytucje kultury (tj. kina, teatry), hotele, gabinety kosmetyczne, salony fryzjerskie, salony optyczne, obiekty sportowo-rekreacyjne. Partnerem może zostać każdy przedsiębiorca, który zaoferuje zniżki i ulgi dla posiadaczy Karty Seniora. Firmy, które dołączyły do Programu, stają się rozpoznawalne wśród seniorów. Stowarzyszenie MANKO, jako organizator Ogólnopolskiej Karty Seniora, pomaga firmom partnerskim w promowaniu ich marki poprzez m.in. zamieszczanie reklam w ogólnopolskim magazynie „Głos Seniora” oraz jego lokalnych edycjach, a także umieszczanie informacji o oferowanej zniżce na naszej stronie internetowej. To od firmy partnerskiej zależy, w jakim zakresie chce współtworzyć Ogólnopolską Kartę Seniora i jakie działania chce z nami podejmować.

Jak firma może zgłosić się do programu Ogólnopolska Karta Seniora?

Wystarczy, że przedstawiciel firmy wypełni formularz zgłoszeniowy i odeśle go na adres:
Stowarzyszenie MANKO – Głos Seniora
os. Urocze 12,
31-953 Kraków
lub drogą mailową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt dla przedsiębiorców:

Tel.: +48 531 328 480
Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.