Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego rozpoczął kampanię promocyjną, mająca na celu zachęcenie do podróżowania po Małopolsce. Jednym z jej elementów jest stworzenie na Facebooku grupy, składającej się z przedstawicieli branży turystycznej oraz instytucji i podmiotów działających na rzecz rozwoju i promocji turystyki w województwie.

grupa na FB copy

Grupa na FB ma być miejscem spotkań i wymiany doświadczeń pomiędzy branżą turystyczną, samorządem województwa małopolskiego i instytucjami działającymi w turystyce, którzy chcą działać na rzecz rozwoju i aktywizacji czasu wolnego.

Jest ona częścią kampanii „Małopolska. Poznajmy się!”, której celem jest aktywizacja mieszkańców Polski do realizacji podróży turystycznych do Małopolski.

Jak dołączyć do grupy?

1. Bezpośrednio klikając w link: www.facebook.com/groups
lub
2. Wpisując w pole wyszukiwania na Facebooku nazwę grupy: „Małopolska branża turystyczna – poznajmy się!”

Grupa przeznaczona jest dla przedstawicieli branży turystycznej, podmiotów i organizacji działających na rzecz rozwoju i promocji turystyki w Małopolsce i ma charakter zamknięty, więc aby wyświetlić jej zawartość, należy wysłać prośbę o dołączenie klikając przycisk „+Dołącz do grupy”.