W Przedszkolu w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Młoszowej odbyła się uroczystość andrzejkowa. Jej bohaterami były Wesołe Duszki czyli Panie z przedszkola, które wystąpiły w roli Super Pomocników Małego Duszka.

 

 

Uroczystość zorganizowała nauczycielka Elżbieta Pabis. Na początku wspólnego spotkania wszyscy wysłuchali Bajki o Tęczowych Duszkach, następnie - wraz z paniami - każda z grup wykonała z przygotowanych materiałów plastycznych "WESOŁEGO DUSZKA". Każdy miał możliwość uczestniczenia w wesołych zabawach i wróżbach.

 duszki 3

Jagódki z gr. III pięknie poradziły sobie w zabawie z krzesełkami, Sokusie z gr. IV pięknie i odważnie skakały w zabawie z chustą animacyjną. Pszczółki z gr. II to wybitni tancerze, którzy pięknie tańczyli na gazetach - ojjj było niezwykle wesoło!!.....i wreszcie najmłodsze Żabki z gr. I we wróżbie z butami dały wszystkim powód do wielkiej radości i kibicowania dla swoich kolegów i koleżanek.

 duszki 2

Nie obyło się też bez wielkiej radości dla naszych Wesołych Duszków czyli Pań w przedszkolu, którym zabawa ze "Szkatułką" przyniosła wiele emocji. Zabawa andrzejkowa zakończyła się "Koncertem Życzeń" dla wszystkich grup, ich nauczycielek oraz pracowników przedszkola. Nasza impreza była pełna radości, zabawy i wesołej muzyki.

 

Informacja przesłana przez Zespół Szkolno – Przedszkolny w Młoszowej