Zapraszamy do udziału w konkursie fotograficzno - filmowym „Świętujemy 200-lecie nadania praw miejskich Trzebini", organizowanym przez Gminę Trzebinia - Urząd Miasta.

konkurs logo

 27 sierpnia 2017 r. „Herbatka u Zieleniewskich”, Dwór Zieleniewskich - OSTATNIA SZANSA, BY WZIĄĆ UDZIAŁ W KONKURSIE!

 

WYNIKI:

I ETAP KONKURSU

Spośród zgłoszeń, nadesłanych w I etapie konkursu (relacja z Rekreacyjnego Rajdu Rowerowego Kraków - Trzebinia w dniu 14.05.2017 r.), Komisja Konkursowa wyłoniła najlepsze prace. I miejsce uzyskali:

  • W kategorii FILM: Przemysław Myca - ZOBACZ NAGRODZONY FILM
  • W kategorii RELACJA ZDJĘCIOWA: Anna Biesikirska

Przewidziane w regulaminie za I etap nagrody, związane z obchodami jubileuszu 200-lecia nadania praw miejskich Trzebini, zostaną im wręczone w piątek 9.06.2017 r. o godz. 18.00 w Dworze Zieleniewskich w Trzebini podczas wydarzenia "Sokoły Kultury", Nagroda Mecenasów Kultury i koncertu jubileuszowego "Piwnicy pod Baranami".

 

Osoby te przechodzą do finału konkursu, który zostanie rozstrzygnięty do 29 września 2017 r., i mają szanse wygrać jedną z kilku atrakcyjnych nagród rzeczowych.

 

II ETAP KONKURSU

Komisja Konkursowa zdecydowała o nie przyznaniu nagrody w tej edycji konkursu.

 

III, IV, V i VI ETAP KONKURSU

W tych etapach konkursu nie wpłynęły żadne zgłoszenia.

 

 

Zachęcamy Państwa do włączenia się do zabawy i przesyłania zgłoszeń.

 

 

Przypominamy zasady udziału w konkursie:

 

Należy zrobić od 5 do 15 zdjęć lub nakręcić krótki film relacjonujący jedno z dowolnie wybranych 7 wydarzeń – imprez organizowanych w ramach obchodów 200-lecia nadania praw miejskich Trzebini. Następnym krokiem jest publikacja - z tagiem #Trzebinia200lat - relacji na profilu FB lub kanale YouTube i przesłanie karty zgłoszenia.

 

Ponieważ organizator uwzględnia, że udział w konursie mogą wziąć także osoby nie posiadających konta na portalu społecznościowym Facebook,wtedy pracę konkursową wystarczy przesłać wraz z kartą zgłoszenia do organizatora w terminie do 10 dni od daty zakończenia każdej imprezy.

 

UWAGA! Osoby składające zgłoszenie tylko w formie papierowej proszone są o podanie numeru telefonu lub adresu e-mail, co ułatwi kontakt z potencjalnym zwycięzcą.

konkurs 1 

Czekają nagrody rzeczowe o wartości 500, 300 i 200 zł, których fundatorem jest Gmina Trzebinia.

 

Imprezy konkursowe:
14 maja 2017 r. Rekreacyjny Rajd Rowerowy Kraków - Trzebinia
28 maja 2017 r. „Mamy dzieci, dzieci mamy – rodzinna feta w Trzebini”
UWAGA! ZMIANA TERMINU: 9 czerwca 2017 r. „Jubileuszowy Koncert Piwnicy pod Baranami - Sokoły Kultury”, Dwór Zieleniewskich
23 czerwca 2017 r. Plenerowe wystawienie opery „Straszny Dwór”, ogrody przy Bazylice Mniejszej w Trzebini
24 - 25 czerwca 2017 r. Dni Trzebini (24.06.2017 r. Piknik Rodzinny, Zespół BACIARY; 25.06.2017 r. Piknik Historyczny, Zespół Golec uOrkiestra)
29 lipca 2017 r. „Trzebińskie Lato na Polu”, Karniowice
27 sierpnia 2017 r. „Herbatka u Zieleniewskich”, Dwór Zieleniewskich - OSTATNIA SZANSA, BY WZIĄĆ UDZIAŁ W KONKURSIE!

 

info konkurs2