Już po raz 14 Burmistrz Miasta Trzebini zaprasza na Rekreacyjny Rajd Rowerowy z Krakowa do Trzebini. Wydarzenie odbędzie się dnia 14.05.2017 r., w ramach obchodów 200-lecia nadania praw miejskich Trzebini.

 

 rajd rowerowy

 

 

W tegorocznym Rajdzie proponujemy dwie trasy;  trasa główna Kraków- Trzebinia licząca 45 km oraz trasa mini proponowana dla dzieci Rudno- Trzebinia mierząca 15 km.

Udział w Rajdzie jest bezpłatny. Organizatorzy zapewniają numery startowe, pamiątkowe butony, posiłek na mecie, bezpłatny transport z Trzebini na Krakowskie Błonia - miejsce startu.

Trasa będzie oznakowana, a nad przejazdem będą czuwać Policjanci, Strażacy oraz ratownicy z Malty Służby Medycznej.

Regulamin rajdu

 

 

Rekreacyjny Rajd Rowerowy jest imprezą, która rozpoczyna konkurs fotograficzno- filmowy przygotowany przez Urząd Miasta w Trzebini, gdzie można zdobyć wspaniałe nagrody.

Należy zrobić od 5 do 15 zdjęć lub nakręcić krótki film relacjonujący jedno z 7 wydarzeń – imprez organizowanych w ramach obchodów 200- lecia nadania praw miejskich Trzebini. Opublikować je na profilu Facebook lub kanale YouTube, przy czym należy zawiadomić o tym organizatora, albo przesłać pracę konkursową do organizatora w terminie 10 dni po imprezie.

Zachęcamy do udziału w konkursie.

 

ZOBACZ regulamin

POBIERZ karta zgłoszenia, oświadczenie